Lestello

Realizacja strony internetowej dla klienta z branży spożywczej

Tło projektu: 

Projekt polegał na zmianie przestarzałej witryny internetowej w nową spełniającą kilka kryteriów. Projekt miał być nowoczesny i akcentować walory produktów jakimi są: natura, zboża, naturalne pochodzenie surowca, zdrowie. Miał przekonywać o naturalności produktów, a jednocześnie stanowić elegancką i profesjonalną wizytówkę firmy.

Poprzednia strona internetowa akcentowała asortyment firmy, co było treścią atrakcyjną z punktu widzenia grupy docelowej dostawców, hurtowników i odbiorców produktów hurtowych. Klientowi brakowało atrakcyjnej oferty i przekazu dla klienta końcowego, który nie znajdował na stronie internetowej treści atrakcyjnych dla niego.

 

Realizacja:

W zaproponowanych projektach graficznych zaproponowaliśmy akcenty odnoszące się do natury. Na różnych podstronach zastosowaliśmy zmieniające się tło, które nawiązuje do produktu, jaki przestawia dana podstrona. Górna i dolna belka nawigacyjna została zaprojektowana w eleganckiej czerni, przełamanej delikatnymi liniami oraz podpisami poszczególnych podstron.

 

 

W sekcjach dotyczących produktów zawarliśmy wszelkie niezbędne informacje na ich temat. Każda podstrona wystandaryzowana według tego samego schematu, posiada pakszot, tabele wartości odżywczych oraz krótki opis produktu.

 

 

Dodatkowym rozwiązaniem na stronie jest połączenie produktów bezpośrednio z propozycją wykorzystania ich w konkretny sposób. Strona została wzbogacona o ponad 100 przepisów kulinarnych dostarczających wskazówek, jak najlepiej wykorzystać w nich produkty Lestello. W zależności od potrzeb użytkownik może wyszukiwać przepisy według wybranych głównych kategorii lub za pomogą produktów, które już posiada lub zamierza kupić.

 

Zobacz witrynę

Pozostałe informacje o projekcie:

  • strona została w pełni zaprojektowana i wykonana przez agencję,
  • strona opiera się o CMS pozwalający na łatwą aktualizację treści przez klienta lub osoby delegowane do aktualizacji,
  • dodawanie i modyfikacja treści opiera się na edycji wystandaryzowanych szablonów. Aktualizacja w takim modelu sprowadza się do uzupełniania wybranych pól formularza danej podstrony. Dzięki temu proces aktualizacji jest szybszy i nie wymaga specjalistycznej wiedzy w tym zakresie,
  • moduł przepisów jest rozwiązaniem angażującym klienta końcowego do odwiedzenia witryny. Wpływa również na zwiększenie odwiedzin witryny z organicznych wyników wyszukiwania,
  • przepisy zostały wzbogacone o system komentarzy,
  • strona została zaadaptowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

 

Prześlij brief i poproś o bezpłatną wycenę usług

Dinx Group Sp. z o. o. jest w trakcie realizacji projektu dotyczącego opracowania modelu biznesowego, który poprzez właściwe zaplanowanie i optymalizację procesu dostarczania usług, wyspecjalizowanych pod kątem zagranicznego klienta, pozwoli na jego internacjonalizację i pozyskanie kontrahentów zagranicznych. Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego  na lata 2014-2020.

Cześć, jak możemy Ci pomóc?