Radiology.pl

Must have każdego specjalizanta diagnostyki obrazowej w Polsce

Tło projektu:


Na polskim rynku medycznym nie znajduje się w tej chwili żaden serwis internetowy zajmujący się procesem edukacyjnym lekarzy w dziedzinie specjalizacji radiologicznej. Celem projektu jest stworzenie platformy o charakterze edukacyjnym dedykowanej dla lekarzy specjalizujących się w dziedzinie radiologii oraz lekarzy specjalistów w tym zakresie. Platforma ma być miejscem wymiany myśli, wiedzy i wsparcia w procesie edukacji.


Serwis został podzielony na sekcje tematyczne. Każda z nich porusza inne zagadnienie lub dostarcza innych funkcjonalności wspierający specjalizację. Rozwiązania dedykowane dostępne w ramach serwisu stanowią unikatową wartość na rynku.

Serwis pozwala na przegląd interesujących wydarzeń z branży radiologicznej. Zapis i przypomnienie wydarzenia na kilka dni przed jego rozpoczęciem.

 

W serwisie użytkownicy mogą przeglądać pytania i kursy państwowego egzaminu specjalizacyjnego.
Mogą również zaplanować ścieżkę edukacji, zaznaczać na bieżąco zmiany w jej przebiegu oraz obserwować postępy.

 

 

 

Zobacz witrynę

 

Cechy projektu:

  • serwis w pełni dostępny na urządzenia mobilne,
  • dedykowane rozwiązania,
  • panel logowania wraz z profilem użytkownika,
  • wygodny przegląd wydarzeń,
  • rozbudowany moduł z pytaniami egzaminacyjnymi,
  • wewnętrzne forum dyskusyjne.

Prześlij brief i poproś o bezpłatną wycenę usług

Dinx Group Sp. z o. o. jest w trakcie realizacji projektu dotyczącego opracowania modelu biznesowego, który poprzez właściwe zaplanowanie i optymalizację procesu dostarczania usług, wyspecjalizowanych pod kątem zagranicznego klienta, pozwoli na jego internacjonalizację i pozyskanie kontrahentów zagranicznych. Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego  na lata 2014-2020.

Cześć, jak możemy Ci pomóc?