ŁSSE

Miejsce w którym zaczyna się Twój biznes

Tło projektu: 

Nowa strona internetowa musiała zastąpić poprzednią, przestarzałą w relatywnie bardzo krótkim czasie. Nowa witryna ŁSSE miała rozwiązywać kilka problemów związanych z użytkowaniem poprzedniej, a przede wszystkim ułatwić zarządzanie i moderację witryny przez pracowników. Klientowi zależało również na odświeżeniu wyglądu i poprawie wyświetlania na mobilnych urządzeniach.

Projekt graficzny:

Spośród przedstawionych propozycji wybrano projekt bazujący na białym tle strony. Poszczególne elementy aktywne strony są wyróżnione kolorami nawiązującymi do identyfikacji wizualnej ŁSSE.

 

 

Dane poprzedniej witryny zostały przeniesione do nowej z zachowaniem spójności i integralności danych. Zwłaszcza w obszarze komunikatów, przetargów i aktualności, gdzie zachowane zostały treści, załączniki oraz daty publikacji w perspektywie kilku lat.

 

 

Nowa strona internetowa pozwala na samodzielne i proste zarządzanie całą witryną przez pracowników firmy. Zarówno dodawanie tekstu, obrazków, jak i dodatkowych animowanych elementów nie stanowi problemu.

 

 

Wybrane podstrony serwisu zostały dopasowane do potrzeb klienta jak i beneficjentów korzystających z nich na co dzień. Niektóre zatem mocniej eksponują załączniki i materiały do pobrania, inne lepiej akcentują zdjęcia. Podstrony zostały również wzbogacone w rozwiązania poprawiające widoczność dla osób niepełnosprawnych i niedowidzących.

 

Zobacz witrynę

Pozostałe informacje o projekcie:

  • strona została w pełni zaprojektowana i wykonana przez agencję,
  • strona opiera się o CMS pozwalający na łatwą aktualizację treści przez klienta lub osoby delegowane do aktualizacji,
  • dodawanie i modyfikacja treści opiera się na edycji wystandaryzowanych szablonów. Aktualizacja w takim modelu sprowadza się do uzupełniania wybranych pól formularza danej podstrony. Dzięki temu proces aktualizacji jest szybszy i nie wymaga specjalistycznej wiedzy w tym zakresie,
  • strona została zaadaptowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych,
  • rozwiązania dla osób niepełnosprawnych i niedowidzących, tryb wysokiego kontrastu.

 

Prześlij brief i poproś o bezpłatną wycenę usłu

Dinx Group Sp. z o. o. jest w trakcie realizacji projektu dotyczącego opracowania modelu biznesowego, który poprzez właściwe zaplanowanie i optymalizację procesu dostarczania usług, wyspecjalizowanych pod kątem zagranicznego klienta, pozwoli na jego internacjonalizację i pozyskanie kontrahentów zagranicznych. Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego  na lata 2014-2020.

Cześć, jak możemy Ci pomóc?